ورود کاربران
ورود
نام کاربری:
رمز عبور:
اخبار و اطلاعیه ها
** تذكّر مهم **
از آنجايي كه برخي از دانش‌پژوهان عزيز در تأييد اطلاعات با مشكل مواجه شده و باعث تأخير در روند صدور كارت ايشان شده است، توجه عزيزان دانش‌پژوه را به ذكر دو نكته مبذول مي دارد:
اولاً به تكميل و صحت اطلاعات موارد ستاره‌دار دقت نمايند.
ثانياً پس از ويرايش و تكميل اطلاعات خويش حتماً از تأييد نهايي اطلاعات خود و تغيير وضعيت به «تأييد شده توسط طلبه» اطمينان حاصل نمايند.
در ضمن جهت كسب راهنمايي در اين خصوص مي‌توانند به رابط صدور كارت در واحد آموزشي مراجعه نمايند.
نشانی عکاسی جهت عکسبرداری
عکاسی سوژه (هتاب سابق) - خیابان ارم ـ بعد از پاساژ قدس ـ جنب داروخانه نصر ـ آقاي شريف زاده
ملاحظات هنگام تحویل کارت
باسمه تعالی
ضمن تبریک عید سعید مبعث حضرت ختمی مرتبت محضر طلاب محترم ؛ بدینوسیله به استحضار میرساند با عنایت به آغاز صدور کارت هوشمند جدید طلاب و توزیع آن در برخی از واحدهای آموزشی متمنی است طلاب محترم ضمن رعایت ملاحظات مراقبتی و صیانتی از کارتهای صادر شده، در هنگام مراجعه به رابطین محترم واحدهای آموزشی حتما هر گونه اوراق هویتی(برگه شناسایی موقت) و کارتهای شناسایی قدیم را به رابطین محترم تحویل نمایند.
کارتهای جدید در ازای دریافت این مستندات قابل تحویل خواهد بود.
با امتنان و ادب و بهروزی
رابطان صدور کارت شناسایی در واحدهای آموزشی
باسمه تعالی
با سلام و ادب و احترام ؛
ضمن تقدیر و تشکر به شرح ذیل اسامی رابطان محترم واحد صدور کارت شناسایی جدید در واحدهای آموزشی جهت هر گونه راهنمایی و پاسخگویی در امور مربوط به صدور کارت به حضور معرفی میگردد،قطعا این اطلاع رسانی به منظور سهولت در امر پیگیری مربوط به کارت شناسایی و عدم مراجعه به سازمان مرکزی می‌باشد.

مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) آقای یعقوبی 7110577

مجتمع آموزش عالی فقه آقای فریدونی یا یعقوبی 7182215-7182323

مدرسه الاطهار(ع) آقای محمدجعفرسيفي 7742603-115

مدرسه امام صادق(ع) آقای طاعي 7747854

مدرسه امام علی(ع) آقای محمد صادقی 0935918791

مدرسه امام کاظم(ع) آقای طارق حيدري 7750617

مدرسه امام مهدی(عج) آقای علوي 7737151-داخلي6

مدرسه امیرالمومنین(ع) آقای علی یعقوبی 7735646-7736452

مدرسه سبطین(ع) آقای احمد اسلامی 7756534

مدرسه شهید صدر(رض) آقای جعفر ساروي

مرکز آموزش زبان و معارف آقای جواد ادهمی

معاونت آموزش ستاد آقای رضانژاد 7172754

مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی(رض) خانم باقرپور 7183259

مؤسسه آموزش عالی علوم انسانی آقای فراهاني 2133256 2133233

مؤسسه زبان و فرهنگ شناسی آقای روح الله ترابی سلیم 7734179

واحد اصفهان آقای مصطفی صفری 0311-4454253 داخلی 126

واحد گرگان آقای زمان مشکور 0171-4429494-4422733

واحد مشهد آقای حسینی داخلي 140 2233227-0511
اطلاعیه رفع نواقص

با توجه به آغاز صدور کارت شناسایی طلّاب به اطلاع می رساند،تمامی طلّابی که به هر دلیلی کارت شناسایی به دستشان نرسیده با مراجعه به سامانه و مطالعه توضیحات نسبت به رفع نواقص اقدام و مدارک تکمیلی را به رابط صدور کارت واحد آموزشی جهت تایید اطلاعات ارائه نمایند.
رابطین صدور کارت پس از ویرایش و رفع نواقص با درج عنوان "اصلاح شد" در توضیحات اطلاعات را تایید نمایند.
02/10/91
آغاز صدور کارت شناسایی طلاب
به استحضار طلّاب گرامي می‌رساند صدور کارت شناسایی طلّاب المصطفی آغاز شد. از این رو، طلّاب محترم جهت آگاهی از وضعیت صدور کارت خود می‌توانند به صفحه اطلاعات خویش مراجعه نموده و آنگاه در صورت وجود عنوان «صدور کارت» در مراحل تأییدی اطلاعات، جهت دریافت کارت خود به واحد آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.
آن دسته از طلّاب گرامي که هنوز فاقد عکس می‌باشند یا عکس آنها کیفیت مطلوب ندارد، می‌توانند جهت عکسبرداری به عکاسی سوژه به شرح اطلاعیه قبلی مراجعه نموده و پس از دریافت فایل عکس از عکاسی، آن را در سامانه بارگذاری نمایند.
لازم به يادآوري است كه از بارگذاری هرگونه عکس اسکن شده یا قدیمی یا با کیفیت نامطلوب در سامانه خودداری فرمایید.
توضیحات
دانشپژوه گرامی قبل از ویرایش و تکمیل اطلاعات نظر شما را به توصیه های ذیل جلب می نمائیم:
1. جهت ورود به سامانه کد کاربری شما؛کد کامپیوتری و رمز ورود به سامانه را از بخش مربوط در واحد آموزشی در حال تحصیل خود دریافت نمایید.
2. به جهت اینکه در نظر است سامانه طراحی شده به عنوان پل ارتباطی فیما بین تمامی بخشهای المصطفی با شما دانشپژوهان گرامی باشد لطفا درحفظ و نگهداری رمز ورود دریافتی خود نهایت دقّت لازم را مبذول فرمایید.
3. با عنایت به اینکه کارت شناسایی صادر شده بر اساس اطّلاعات تایید شده این سامانه خواهد بود و سامانه به گونه‌ای طراحی شده که تنها یکبار قابل ویرایش می‌باشد؛ لطفا در ویرایش و تکمیل اطلاعات بر اساس مدارک مثبته اقدام نمایید. و نسخه ای از آن را جهت تایید اطلاعات خود توسط واحد آموزشی، به واحد تایید کننده در واحد آموزشی ارائه فرمایید.
4. فرآیند تعبیه شده بدینصورت خواهد بود که با تکمیل و تایید اطلاعات توسط دانشپژوهان در گام نخست این اطلاعات به تایید واحد آموزشی محل تحصیل،سپس به تایید مرکز امور طلاب و خانواده ها و پس از تایید معاونت آموزشی سازمان مرکزی؛ صدور کارت جدید توسط گروه آمار و اطلاعات مرکز توسعه و فناوری انجام خواهد پذیرفت.
5. اطلاعات آموزشی بر اساس آخرین وضعیت تحصیلی در حال تحصیل تکمیل گردد. و در مورد دانشپژوهان تحصیل همزمان بالاترین سطح تحصیلی قید گردد.
6. دانشپژوهان محترمی که به هر نحو موفق به شرکت در برنامه عکسبرداری نشده اند با هماهنگی واحد مربوط نسبت به عکسبرداری و ارائه عکس در بخش تعبیه شده در سامانه اقدام نمایند.
7. دانشپژوهانی که نام و نام خانوادگی آنها به همراه هم درج شده است مقتضی است نسبت به ویرایش و جدا نمودن و درج هر بخش در قسمت مربوط به خود اقدام نمایند(نام در بخش نام و نام خانوادگی در بخش نام خانوادگی).
8. در هنگام تایپ مشخصات فردی خود رعایت اصول تایپ را بفرمایید.(فاصله گذاری بین کلمات و..)
9. تاریخ تولد را بر اساس میلادی و به صورت دقیق درج فرمایید.
10. قبل از ورود به سامانه نسبت به تهیه آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه اقدام نموده تا بتوان بدینوسیله با شما دانشپژوه گرامی ارتباط و تعامل اطّلاعاتی و اخباری برقرار نمود.
اطلاعیه
قابل توجه دانشپژوهان گرامی:
حتما در درج مشخصات فردی دقت نموده و نام و نام خانوادگی را بر اساس مدارک مثبته و به صورت مجزا و در بخشهای مربوط درج نموده(نام در بخش نام و نام خانوادگی در بخش نام خانوادگی) و عکسهای الصاقی حتما عکس دیجیتال جدید و از الصاق عکسهای اسکن شده خوداری شود عدم رعایت موارد ذکر شده باعث مرجوع و عدم صدور کارت جدیدخواهد شد.
با امتنان و بهروزی
اطلاعیه
باسمه تعالی
به استحضار دانشپژوهان گرامی میرساند حتما قبل از مراجعه به سامانه با مراجعه به بخش آموزش محل تحصیل خود، نسبت به دریافت نام کاربری و رمز ورود از سیستم جامع آموزشی(سجا) اقدام و سپس جهت درخواست، تایید و اصلاح اطلاعات به این سامانه(آمار) مراجعه فرمایید چرا که تنها دانشپژوهان شاغل به تحصیل امکان درخواست کارت را خواهند داشت و در مورد دانشپژوهان فارغ التحصیل(تسهیلاتی) در مرحله بعد اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیریت فناوری اطلاعات ... واحد نرم افزار